. Транспортно-Логістична Компанія ➤ Міжнародна Доставка в Україну ➤ DOLPHIN CARGO

Послуги транспортно логістичної компанії DOLPHIN CARGO

Транспортно-логістична компанія DOLPHIN CARGO – це не тільки команда професіоналів, з більш ніж 15-річним стажем в сфері логістики перевезень та митного оформлення вантажів, а ще й налагоджений стабільний механізм міжнародної доставки вантажів в Україну, який має склади на території України, міста Одеси, Китаю і Туреччини.

ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ

Розрахуйте вартість Вашої доставки в кілька кліків

16
Років успішної роботи
2695
Постійних клієнтів
3450
Розміщено замовлень в 2020 році

Переваги нашої логістичної компанії

Незважаючи на багаторічний досвід роботи в міжнародних перевезеннях, наша транспортно-логістична компанія постійно розвивається та покращує якість своїх послуг. Завдяки такому підходу, наша логістична компанія має ряд переваг:

  • Безкоштовне зберігання вантажів. Прибулий вантаж може зберігатися на складі в Одесі, в рамках заздалегідь обумовленого часу;
  • Перевезення товарів будь-якого призначення. Ми спеціалізуємося на карго доставці в Україну будь-якого формату, ваги, габаритів, вартості;
  • Оплата при отриманні. Ніяких передоплат! Розрахунок за послугу проводитися тільки після отримання товару;
  • Відстеження вантажу. Всі етапи пересування вантажу можна відстежувати в онлайн-режимі в особистому кабінеті. Ви завжди будете знати, коли буде виконана доставка в Україну, а значить зможете розрахувати час отримання товарів на складі.

Транспортно-логістична компанія DolphinCargo працює на ринку з 2005 року, і зарекомендувала себе як надійний партнер. Ми здійснюємо контроль на кожному етапі переміщення вантажів, і Ви можете в будь-який момент дізнатися, де саме він знаходиться. Оперативна організація процесу митного оформлення, зберігання та консолідація товарів, надання гарантій збереження, інформаційна підтримка, індивідуальний підхід до кожного Клієнта - це лише мала доля того, за що нас цінують клієнти. Запорукою високого рівня виконання та оперативності міжнародних перевезень вантажів в Україну є синхронність безлічі процесів у виконанні професіоналів.

Для кого наші логістичні послуги актуальні?

Якщо транспортні перевезення є одним з етапів у структурі Вашого бізнесу, і у Вас в пріоритеті стабільне партнерство - вибирайте транспортно-логістичну компанію Dolphin Cargo.

Гарантоване збереження вантажу з моменту надходження на склад у Китаї, оптимальні терміни доставки, фінансові розрахунки надаються перед початком співпраці і вони залишаються незмінними. Мінімальні витрати часу та грошових коштів на доставку товарів, розмитнення вантажу, а також довгострокове співробітництво на взаємовигідних умовах.

Вам потрібна карго доставка з Китаю в Україну? Ви часто користуєтеся послугами експрес доставки вантажів, але не завжди цей варіант для вас прийнятний за ціною? Ви плануєте розширювати бізнес, але не впевнені, що зможете контролювати процес доставки вантажів самостійно? Ми пропонуємо перекласти частину своєї роботи на нас, адже ми знаємо, як з нею впоратися! Ми гарантуємо вам контейнерні перевезення морем в строк і підготовку всього пакету необхідної документації.

Транспортно-логістична компанія Dolphin Cargo відповідально підходить до виконання поставлених задач і на зв'язку з Вами 24/7. Телефонуйте нам прямо зараз!

Курс на 02.07.2022

1 USD = CNY
Ми в соцмережах
@DOLPHIN_CARGO DOLPHIN CARGO
Особистий кабінет
Особистий кабінет