. Як вибрати перевізника вантажів? 5 критеріїв від Dolphin Cargo

Коли виникає необхідність у вантажоперевезеннях-потрібно знайти надійного партнера, який за розумну плату здійснить доставку товару на вигідних умовах. На ринку існує маса пропозицій від компаній перевізників, які пропонують послуги міжнародного транспортування. Але як вибрати перевізника, адже на перший погляд всі фірми схожі: обіцяють якісне обслуговування і хороші умови.

Як і в будь-якій іншій сфері, тут є професіонали, які роками формували репутацію і довели свою надійність. У той час, як новачки тільки починають діяльність в транспортному бізнесі і можуть робити помилки. Ось тільки від їх непрофесіоналізму клієнти ризикують отримати неналежний сервіс. Незважаючи на різноманітність і великий вибір пропозицій, питання пошуку хорошої послуги стоїть гостро. Саме тому слід орієнтуватися в ключових факторах вибору логістичного партнера.

До основних параметрів попереднього відбору відносяться витрати на транспортування, дотримання термінів поставок та ін. У зарубіжній практиці використовується метод ранжирування, що дозволяє вибрати фірму за рейтингом. Пропонуємо ознайомитися з універсальними критеріями вибору перевізника, які рекомендується враховувати перед укладенням договору.

Як довго компанія займається перевезеннями

Досвід – один з найважливіших параметрів, що впливає на вибір партнера. Чим довше компанія присутня на ринку, тим більше знань, практичних навичок у її співробітників. Тривала присутність фірми свідчить про її стабільність.

Вибір транспортної компанії за відгуками

Безсумнівно, відгуки дозволяють багато чого дізнатися про компанію, краще зрозуміти рівень її професіоналізму, наскільки вона сумлінно і швидко виконує свої зобов’язання, чи достатньо високий рівень кваліфікації працівників. Не варто покладатися тільки на відгуки, розміщені безпосередньо на сайті перевізника. Вивчіть відомості на зовнішніх джерелах. При виборі перевізника, зверніть увагу, чи реагують  на негативні відгуки, звернення і т. д.

Які види перевезень надає компанія

Вид транспорту, який використовує перевізник – один з основних критеріїв вибору. Вирішальна роль відводиться технічним можливостям фірми. Якщо партнер надає різні варіанти доставки – це свідчить про його високий рівень професіоналізму і кваліфікацію. Наявність широкого функціоналу – відмінна можливість оптимізувати витрати клієнта, що підвищує його лояльність.

Морські контейнерні перевезення

Якщо перевізник здійснює перевезення морським транспортом – це означає, що він може запропонувати клієнту низьку вартість доставки.

вибір транспортної компанії

Крім цього транспортування морем дозволяє:

  • Здійснювати доставку самих різних вантажів, включаючи небезпечні.
  • Мінімізувати витрати, що знижує кінцеву вартість послуги.
  • Постачати за один рейс велику кількість продукції.

Авіадоставка

Якщо потрібно доставити цінний вантаж в максимально стислі терміни – може знадобитися авіаперевезення вантажів.

як вибрати логістичну компанію

Плюси поставок літаком:

  • Доставка на будь-які відстані.
  • Високий ступінь надійності послуги.
  • Гарантоване збереження вантажу.

Автоперевезення

Наявність власного автопарку дозволяє мінімізувати ризики, які пов’язані зі збереженням вантажу, термінами подачі авто і доставки до кінцевого пункту призначення.

критерії вибору перевізника

Як вибрати логістичну компанію? Оптимальні умови запропонує той, хто має в розпорядженні кілька видів транспорту для організації швидкої і вигідної доставки.

Які типи вантажів доставляє перевізник?

Якщо ваш вантаж не займає цілого контейнера, то вигідною для вас є послуга збірного перевезення. Для цього транспортна компанія забезпечує консолідацію вантажу, що також говорить про рівень її компетентності.

А перевезення негабаритних вантажів вимагає особливих умов транспортування або додаткової супровідної документації (або реєстрації), що часто призводить до втрати часу. Важливо, щоб компанія спеціалізувалася на перевезенні різних товарів, плануючи оптимальні маршрути з урахуванням особливостей вантажу.

Вартість і терміни доставки

Слід вибирати перевізника, що спеціалізується на необхідному вам напрямку. Маючи багаторічний досвід роботи в логістиці, і володіючи знаннями всіх тонкощів процесу, замовнику зможуть надати найбільш вигідні рішення по доставці.

Вибрати компанію перевізника можна і за ціною, але пам’ятайте: невисока вартість не гарантує хорошу якість. Вартість транспортування формується з урахуванням типу вантажу, що перевозиться, відстані, особливостей доставки. Занижені ціни часто свідчать про те, що на збереженні товару економлять.

Пункти договору про відповідальність за збереження вантажу

Поважаюча себе організація бере на себе відповідальність за збереження товару. Якщо в угоді немає такого пункту – ваш вантаж не захищений, відмовтеся від співпраці з таким перевізником, адже є величезний ризик грошових втрат.

Тепер Ви знаєте, як вибрати перевізника для доставки товару з Китаю: звертайте увагу на досвід, цінову політику, види доставки та ін. Питання правильного вибору перевізника здається не таким складним, знаючи ключові параметри його відбору.

Dolphin Cargo гарантує надійність і професіоналізм

Dolphin Cargo – компанія з багаторічним досвідом міжнародних поставок, яка гарантує надійну співпрацю. У роботі ми використовуємо ефективні логістичні методи, а для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.

Курс на 02.07.2022

1 USD = CNY
Ми в соцмережах
@DOLPHIN_CARGO DOLPHIN CARGO
Особистий кабінет
Особистий кабінет