. Міжнародні Перевезення Вантажів в Україну ➤ Вантажоперевезення від DOLPHIN CARGO

Міжнародні перевезення від DOLPHIN CARGO – надійне і якісне транспортування Ваших вантажів з Китаю, Туреччини та Європи.

Наша компанія працює в сфері транспортної логістики з 2005 року. За цей час ми досягли великої кількості позитивних відгуків завдяки оптимізації часу доставки і витрат на перевезення.

Переваги роботи з нами:

 • Швидка карго експрес доставка;
 • Кращі ціни на транспортні перевезення;
 • Гарантія якості та надійності;
 • Вирішення питань на кожному етапі перевезення (митне очищення, зберігання і консолідація товарів, гарантія збереження і тд);
 • Здійснення повної інформаційної підтримки;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Команда професіоналів здійснює повний контроль на кожному етапі транспортування. Ви в свою чергу в будь-який момент можете дізнатися, де знаходиться ваш вантаж.

Види міжнародних перевезень від DOLPHIN CARGO

Для того, щоб задовольнити всі потреби наших клієнтів, ми надаємо широкий спектр послуг в сфері транспортної логістики.

Ми надаємо наступні міжнародні вантажоперевезення:

Автоперевезення – найпростіший вид перевезень з точки зору підготовки документів. Перевагами такого виду перевезень є висока маневреність і гнучкість. Але висока вартість у порівнянні з іншими видами міжнародних вантажних перевезень, не завжди приваблює клієнтів. Здійснюється найчастіше при транспортуванні вантажів на невеликі відстані, де авіа та морські перевезення будуть недоречні і не раціональні.

Морські перевезення – найбільш ефективний і затребуваний вид перевезення вантажів на далекі відстані, завдяки великим розмірам морського контейнера. Такий вид вважається найнадійнішим і економічно вигідним. Завдяки високим показникам вантажопідйомності з'являється можливість перевозити товари великими партіями. Доставка вантажів морським транспортом здійснюється з Туреччини.

Авіаперевезення - перспективний і з кожним роком все більш розвиваючий напрямок в транспортній логістиці. Найбільш популярною в нашій компанії є авіадоставка товарів з Китаю. Популярність такий вид доставки заслужив завдяки оперативності та збереженню первісного вигляду вантажів. Цінні вантажі найчастіше перевозяться саме цим видом міжнародних вантажоперевезень.

Послуги компанії DOLPHIN CARGO

За 16 років роботи на ринку міжнародних перевезень наша компанія розширила спектр своїх послуг у сфері логістики транспорту для своїх клієнтів.

Наші послуги мають широкий спектр розповсюдження::

 • Транспортування будь-якого виду вантажів на територію України;
 • Консолідація вантажів;
 • Експортування товарів у великі міста України;
 • Експрес-доставка вантажу;
 • Вантажоперевезення до складу замовника;
 • Зберігання доставлених вантажів (склади в Одесі).

Види вантажів, що транспортуються:

 • Стандартний;
 • Негабаритний;
 • Великовагові та збірні;
 • Небезпечний;
 • Вантажі, які вимагають спеціального температурного режиму.

У компанії вантажоперевезень DOLPHIN CARGO є склади в таких великих містах, як Гуанчжоу, Іу і Стамбул, що дозволяє вирішувати складні логістичні завдання.

Всі співробітники транспортної компанії DOLPHIN CARGO є висококваліфікованими професіоналами в цій сфері діяльності.

Важливою перевагою, що виділяє нас серед інших фірм, є наявність власного транспорту. Це допомагає значно скоротити вартість доставки і здійснювати етапи перевезення без посередників. Великий укомплектований автопарк новітніх моделей допомагає зберегти ваші товари в первісному вигляді.

Важливим пунктом в успішній роботі і популярності нашої компанії є той факт, що ціна вантажоперевезення, розрахована на момент укладення договору не змінюється до кінця терміну співпраці. Більшою мірою таке правило використовується при перевезеннях товарів з Китаю.

Всі терміни доставки дотримуються з нашої сторони. При виникненні форс-мажорних ситуаціях, наша компанія бере на себе всю відповідальність і в найкоротші терміни вирішує питання успішної доставки.

Наш сайт вантажоперевезень має всю необхідну інформацію про міжнародні перевезення вантажів. Якщо у вас виникли питання, зв'яжіться з нашими менеджерами.

Завдяки багаторічному досвіду і великий базі клієнтів, DolphinCargo вміє справлятися з будь-якою проблемою і вирішувати найскладніші питання клієнтів оперативно і якісно.

Курс на 20.01.2022

1 USD = CNY
Особистий кабінет