. Блог логистической компании DOLPHIN CARGO
Склад Dolphincargo в Иу

Карго компанія з власними складами в Китаї

Наявність у логістичної компанії Dolphin Cargo власних оптових складів в Китаї дозволяє клієнтам замовляти товар у великих обсягах, а значить за більш привабливими цінами. Оптові склади в Китаї вже готові приймати, сортувати і зберігати замовлення до відправки в будь-яку точку нашої країни. Використовуючи власні склади в Китаї, доставка в Україну стає вигідною і надійною.

Читати далі ...
авіа експрес доставка з Китаю

Експрес доставка з Китаю в Україну

Китай – країна великих можливостей. Це одне з найпопулярніших джерел імпорту товарів масового споживання. За маршрутом Китай – Україна закупівлями та імпортом продукції займаються як приватні особи, так і великі підприємства.

Читати далі ...
страхування вантажів на суднах

Страхування вантажів при міжнародних перевезеннях

При міжнародних перевезеннях обов’язковою практикою є страхування вантажів. Існують різні варіанти оформлення страховки вантажів. Контейнерні перевезення з Китаю з Dolphin Cargo – це надійне перевезення Вашого вантажу досвідченою логістичною компанією, яка проводитися з обов’язковим страхуванням можливих ризиків.

Читати далі ...
ходовые товары из Китая

Найбільш ходові товари з Китаю

Сьогодні Китай може запропонувати величезну кількість різноманітних товарів за доступною вартістю. Замовити трендові товари оптом з Китаю не складе ніяких труднощів, особливо якщо співпрацювати з перевіреними компаніями, які протягом довгого часу займаються вантажоперевезеннями.

Читати далі ...
доставка негабарита в Украину

Перевезення великогабаритних вантажів

Доставка великогабаритних вантажів є складною, як з технічної, так і з логістичної точки зору послугою. Важливо підібрати для цих цілей найбільш оптимальний транспорт і маршрут, подбати про надійне кріплення вантажу.

Читати далі ...
международная доставка грузов из Китая

Міжнародні доставки вантажів

Головним фактором у міжнародній доставці вантажів є вибір компанії-перевізника, яка має напрацьовані вирішення різних завдань. У цьому питанні ви можете розраховувати на багаторічний досвід нашої компанії Dolphin Cargo.

Читати далі ...
негабаритная грузоперевозка

Доставка негабаритних вантажів

Доставка негабаритних вантажів автотранспортом є сьогодні досить затребуваною послугою, враховуючи стрімкий розвиток будівельної, сільськогосподарської, промислової та інших галузей.

Читати далі ...
доставка грузов из Польши в Украину

Доставка вантажів з Польщі в Україну компанією Dolphin Cargo

Територіальна близькість таких країн як Польща та Україна обумовлює високий товарообіг між ними. Бізнесмени і торгові фірми прагнуть встановити з місцевими виробниками комерційні відносини. Важливим нюансом в такій справі є швидка, вигідна за ціною доставка вантажів з Польщі. Можете бути впевнені, що Dolphin Cargo – надійна транспортна компанія, яка оперативно доставить ваш вантаж.

Читати далі ...
бизнес туры в Китай

Бізнес-тури в Китай з компанією Dolphin Cargo

Бізнес-тури в Китай являють собою прекрасну можливість для зростання і розвитку бізнесу, знайомства з новими партнерами, надійними постачальниками та виробниками. При цьому можна відвідати історичні пам’ятки країни і відкрити для себе нинішні реалії China business. Не останнє місце займає організація поїздки на виставку в Китай, де можна отримати детальну інформацію про різні товари і підписати вигідні контракти.

Читати далі ...
китайские торговые площадки

Топ 5 площадок для пошуку постачальників в Китаї

Китайські торговельні майданчики пропонують бізнесменам по всьому світу відмінний вибір товарів високої якості оптом з метою подальшого перепродажу за більш високою вартістю. Мало вибрати площадку, необхідно переконатися в її надійності і широкому функціоналі.

Читати далі ...
Страхование груза при перевозке из Китая

Страхування вантажу при перевезенні з Китаю

Для здійснення зовнішньоторговельної діяльності така послуга, як страхування вантажу при перевезенні з Китаю, буде дуже затребуваною і необхідною. Це дозволить уникнути ризиків, які можуть залишити бізнесмена без товару і завдати шкоди його торгівлі. Система міжнародного страхування вантажів використовується для захисту товарів і виробів, придбаних за кордоном, під час їх доставки на простори рідної країни. «Страхувати чи ні?» – ось в чому питання.

Читати далі ...
Доставка грузов из Китая под ключ

Доставка вантажів з Китаю під ключ

Доставка вантажів з Китаю під ключ користується чималим попитом. Це пояснюється високою якістю продукції від китайських брендів і їх дивно низькою ціною, яка навіть з урахуванням перевезення товарів, знизить витрати на закупівлю і принесе чималу вигоду. Вже більше 10 років багато підприємців звертаються саме до товарообігу з Піднебесною.

Читати далі ...
Хранение груза на складе

Все про зберігання вантажів на складі

Доставка в Україну з Китаю – це тільки половина справи, не менш важливо забезпечити відповідальне і безпечне зберігання вантажу на складі. Ця процедура вимагає виконання певних умов і нюансів. Компанія DolphinCargo пропонує комплексне тимчасове складування придбаних замовником вантажів в Китаї. Так як ми доставляємо в Україну товари з усього світу, ми пропонуємо зберігання вантажу на складі не тільки в Китаї, але і в Туреччині та Європі за низькою ціною.

Читати далі ...
доставка груза из Китая в Украину

Доставка вантажів з Китаю в Україну

Багато підприємців зараз віддають перевагу купівлі товарів в Китаю, що зумовлено величезною вигодою пропонованої продукції для вітчизняного бізнесу, яка відрізняється гарною якістю і дуже приємними цінами. З цієї причини доставка вантажів з Китаю в Україну користується чималим попитом. Для транспортування товарів з цієї країни існує кілька способів, серед яких ви зможете вибрати найбільш підходящий для вашого випадку.

Читати далі ...

Курс на 22.01.2020

1 USD = CNY
Особистий кабінет