. Блог логистической компании DOLPHIN CARGO
морская контейнерная линия

Судноплавні лінії – рейтинг морських ліній світу

Водні вантажоперевезення були, є і будуть в найближчі роки одним з найбільш вигідних варіантів транспортування контейнерних і збірних вантажів в будь-яку точку світу. Такі перевезення здійснюються морськими лініями (або як їх ще називають контейнерними або судноплавними). У нашій статті розповімо, що собою являють судноплавні лінії і хто є лідером на ринку морських контейнерних перевезень.

Читати далі ...
байер в Китае

 Агент в Китаї – пошук, викуп і доставка вантажу

Джерело доходу базується на двох стовпах: закупівля за низькою ціною і вигідний перепродаж товарів. Звучить легко, але на ділі підприємець, який співпрацює з КНР, стикається з низкою проблем. По-перше, для нього – це незвідана Країна, чужа культура і незрозуміла мова, а по-друге – нові правила, тяганина з документами і митницею.

Читати далі ...

Як знайти постачальника в Китаї: рекомендації щодо пошуку та перевірки

Якщо ще 10-15 років тому напис «зроблено в Китаї» лякав покупців, так як асоціювався у них з дешевизною, то сьогодні ситуація кардинально змінилася. Тепер товари, завезені до нас з Піднебесної, як правило є якісними і безпечними. Так що зовсім не дивно, що питанням про те, як знайти постачальника з Китаю, сьогодні задається практично кожен підприємець.

Читати далі ...
брендовая обувь из китая

Взуття з Китаю оптом

Виробничі і торговельні процеси в Китаї активізовані до максимально можливого рівня, чим і пояснюється настільки динамічний і інтенсивний розвиток економіки країни.

Читати далі ...
косметика напряму з Китаю

Косметика з Китаю оптом

Якщо ви є підприємцем у сфері товарів краси, то налагодження відносини з виробниками і постачальниками якісної косметики з Китаю — завдання номер один у вашому бізнесі.

Читати далі ...
тканини оптом з Китаю

Тканина оптом з Китаю

З давніх-давен Китай славиться виробництвом шовку і тканин з бавовни. З впровадженням виробництва штучних і синтетичних волокон, в Піднебесній представлений величезний асортимент різноманітних тканин високої якості при низькій ціні.

Читати далі ...
скільки коштує доставка з Китаю

Скільки коштує доставка товару з Китаю в Україну?

Для тих, чий бізнес нерозривно пов’язаний з поставками з Китаю, у виборі компанії з міжнародних вантажоперевезень особливо важливий ціновий критерій, у зв’язку з чим на першому плані стоїть питання «скільки коштує доставка з Китаю».

Читати далі ...
как привезти товар из Китаю

Як привезти товар з Китаю в Україну

Доставка товарів з Китаю в Україну – одна з найбільш затребуваних послуг у сфері торгівлі. Це обумовлено тим, що багато фірм починають співпрацю з китайськими партнерами на умовах оптових закупівель за вигідними цінами. Але за статистикою більше 30% підприємців-початківців терплять невдачі.

Читати далі ...
Как заработать в Инстаграме новичку

Як продавати товари в Instagram

На піку популярності в світі соціальних мереж знаходиться Instagram. Це вже давно онлайн-площадка не просто для спілкування та обміну особистою інформацією, а в більшій мірі для ведення бізнесу.

Читати далі ...
чим торгувати з Китаю

Що возити з Китаю на продаж?

Не секрет, що більшість товарів і предметів, що оточують нас сьогодні, виробляється в КНР. І якщо раніше далеко не всі виготовлені в Китаї вироби були належної якості, то сьогодні китайська продукція відрізняється оптимальним співвідношенням ціни і якості.

Читати далі ...
товари ТНС Китай

Вантаж ТНС – що це?

Ввезені логістичними компаніями вантажі діляться на кілька категорій: промислові і ті, які призначені для кінцевих споживачів (вантаж ТНС).

Читати далі ...
ідеї заробітку на дому

Актуальні ідеї бізнесу на дому

Проблеми з роботою або прагнення отримувати високий дохід в максимально комфортних умовах і при гнучкому графіку призводять до того, що людина розглядає ідеї бізнесу на дому.

Читати далі ...
як працювати з постачальниками з Китаю

Як почати працювати з Китаєм?

Практично всі, хто хотів би відкрити свою торговельну справу, знають про переваги китайських товарів – недорогі, багато постачальників, прийнятна якість, високий попит.

Читати далі ...
совместные закупки оптом

Організація спільних закупівель в Китаї

Спільні закупівлі в Китаї – це відмінний спосіб непогано скупитися, і заощадити на доставці та оптових цінах. Ми розповімо вам, як це працює, на що потрібно звернути увагу і коли проводити спільні закупівлі оптом в Китаї.

Читати далі ...
бізнес ідеї з Китаєм

Ідеї для побудови бізнесу з Китаєм

Співпраця з Китаєм для багатьох стає все більш актуальною – це можливість закупити великі партії товару за дійсно низькими цінами. Найпоширеніші ідеї для бізнесу з Китаєм якраз і базуються на різниці цін.

Читати далі ...
професії в Китаї для іноземців

Найбільш затребувані професії в Китаї

Знайти хорошу роботу за кордоном в наш час не проблема, головне – знання мови і кваліфікація. Працюючи в іншій країні, людина може заробляти більше грошей, ніж на батьківщині, що і стає вирішальним фактором при прийнятті рішення про виїзд з метою працевлаштування.

Читати далі ...
якість товарів зроблених в Китаї

Помилкові судження про якість китайських товарів

Обсяги поставок товарів з Піднебесної з кожним роком стрімко зростають. Здійснюючи перевірку і доставку товарів з Китаю за допомогою досвідчених професіоналів, можна робити вигідні закупівлі хорошої продукції і реалізовуючи її, отримувати солідний прибуток.

Читати далі ...
типи кузова вантажних автомобілів

Класифікація вантажних автомобілів

Для вантажоперевезень використовується різний транспорт, конструкція і технічні характеристики якого відповідають типу, особливостям, об’єму та габаритам вантажу. Різновидів автотранспорту досить багато.

Читати далі ...
продажа товаров из Китая

Бізнес з Китаєм: як почати з нуля?

На сьогоднішній день Китай вважається найбільшим виробником товарів. Це найрізноманітніші групи продукції. Багато підприємств, компаній і приватних підприємців прагнуть налагодити бізнес з Китаєм, щоб перепродувати товари і заробляти на цьому хороші гроші.

Читати далі ...
доставка попутних вантажів

Що таке попутна доставка?

Замовлення малотоннажного вантажного транспорту або фури для доставки декількох автозапчастин або двох-трьох ящиків з будматеріалами невигідний. Вантаж в кузові займає мало місця, проте приватному підприємцю або невеликій торговій фірмі доводиться оплачувати повну вартість транспортування.

Читати далі ...
митне оформлення вантажів

ТОП-5 помилок при митному оформленні

Здійснюючи діяльність з використанням імпортної продукції, кожен підприємець зіштовхується зі складнощами в митному оформленні. Ціна помилки занадто велика. Логістична компанія Dolphin Cargo пропонує ознайомитися з найбільш поширеними помилками, які допускаються при митному оформленні, щоб ви не допускали подібних помилок і не оплачували величезні штрафи.

Читати далі ...
міжнародні перевезення наливних вантажів

Правила перевезення наливних вантажів

Вантажоперевезення – складний процес, що вимагає володіння великим досвідом роботи. Dolphin Cargo, компанія, яка надає якісні послуги морської та авіа доставки з дотриманням всіх правил і норм, розповість про особливості перевезення наливних вантажів.

Читати далі ...
рефрижераторне перевезення

Перевезення швидкопсувних вантажів

Вантажоперевезення швидкопсувного товару – непростий і відповідальний процес. Вибирати автотранспортну компанію, що надає послуги доставки продуктів слід серйозно, адже від правильності організації транспортування залежить безпека продукції.

Читати далі ...
системи управління запасами

Управління запасами в логістиці

Найважливіший фактор діяльності торгової або виробничої компанії – підтримка обсягів матеріальних запасів в достатній кількості для забезпечення безперебійного постачання своїх торгових точок необхідними товарами або ресурсами.

Читати далі ...
Класифікація складів в логістиці

Як класифікуються склади? Сучасна класифікація складів в логістиці

Сучасна cкладська споруда в логістиці – складний технічний комплекс, що складається з різнопланових взаємозалежних ланцюжків, що відрізняються по влаштуванню і виконують масу функцій по руху матеріальних ресурсів, збереженню і розподілу вантажів.

Читати далі ...
что такое cargo

Що таке карго?

Транспортні фірми, зокрема компанія перевізник Dolphin Cargo, здійснюють доставку оптової партії товару з Китаю.

Читати далі ...
види транспортних вантажів

Види вантажів та їх класифікація

Поняття вантажу включає будь-які об’єкти, які доставляються в точку призначення транспортними засобами, проходячи шлях від прийняття на склад вантажоперевізником до моменту отримання замовником.

Читати далі ...
упаковка крихких вантажів

Види упаковки вантажу для міжнародних перевезень

Перевезення вантажів на всіх етапах повинно забезпечувати надійне збереження товару. У цій статті транспортно-логістична компанія Dolphin Cargo розповість, які існують види упаковки вантажу і для яких категорій продукції вони використовуються.

Читати далі ...
интермодальные перевозки - что это

Інтермодальні та мультимодальні перевезення та їх відмінності

При вантажоперевезеннях застосовуються різні схеми перевезень, кожна з яких володіє певними характеристиками. Який тип логістичної технології вибрати – залежить від особливостей вантажу, терміновості доставки, бюджету.

Читати далі ...
рейтинг кращих китайських інтернет магазинів

Кращі китайські інтернет-магазини в 2021-ТОП-5

У китайських інтернет-магазинах можна вигідно купити безліч товарів: електроніку, одяг, побутову техніку і т.д. Каталог китайських постачальників відрізняється широким асортиментом різнопланової продукції, яку можна придбати з безкоштовною доставкою.

Читати далі ...
Развитие контейнерных перевозок

Контейнерні перевезення морем – історія появи і розвитку

Контейнерні перевезення – один з найбільш вигідних і затребуваних видів вантажоперевезень з тих, які сьогодні застосовуються. Однак так було не завжди. Перший контейнер активно почали використовувати після Другої світової війни.

Читати далі ...
доставка одягу з Туреччини в Україну

Доставка одягу з Туреччини

Туреччина – один зі світових лідерів з виробництва чоловічого, жіночого та дитячого одягу. Турецька продукція відрізняється гарною якістю і невисокими цінами.

Читати далі ...
Логістика транспортних перевезень

10 переваг роботи з логістичними компаніями

Успіх будь-якої підприємницької діяльності часто залежить від ефективного скорочення витрат, що не повинно позначитися на якості виробленого товару. Замовляючи товари або сировину з-за кордону, варто подумати про те, як зменшити витрати на їх доставку.

Читати далі ...
як привезти вантаж з Китаю морем

Доставка великого вантажу з Китаю в Україну з Dolphin Cargo

Сьогодні Китай є, по суті, лідером у виробництві продукції харчової, легкої та хімічної промисловості. Не менш затребувані на ринку України китайські товари тривалого користування (велосипеди, побутова техніка і т.д.).

Читати далі ...
как привезти товар из Турции в Украину

Доставка товару оптом з Туреччини в Україну для вашого бізнесу

Туреччина – крупний виробник різної продукції, яка відрізняється гарною якістю і доступною вартістю. Крім того, дана країна є великим торговим партнером України, де вельми затребувані турецькі товари (взуття, одяг, продукти харчування, побутова техніка і т.д.).

Читати далі ...
Як купувати на Alibaba

Доставка товарів з Alibaba в Україну

За останні десятиліття Китай перетворився на найбільшу виробничу країну, і слідом за цим торгова галузь КНР також стрімко розвивається. Одна з найвідоміших оптових онлайн-площадок – Alibaba.com.

Читати далі ...
Новый склад Dolphincargo в Гуанчжоу

Карго компанія з власними складами в Китаї

Наявність у логістичної компанії Dolphin Cargo власних оптових складів в Китаї дозволяє клієнтам замовляти товар у великих обсягах, а значить за більш привабливими цінами. Оптові склади в Китаї вже готові приймати, сортувати і зберігати замовлення до відправки в будь-яку точку нашої країни. Використовуючи власні склади в Китаї, доставка в Україну стає вигідною і надійною.

Читати далі ...
авіа експрес доставка з Китаю

Експрес доставка з Китаю в Україну

Китай – країна великих можливостей. Це одне з найпопулярніших джерел імпорту товарів масового споживання. За маршрутом Китай – Україна закупівлями та імпортом продукції займаються як приватні особи, так і великі підприємства.

Читати далі ...
страхування вантажів на суднах

Страхування вантажів при міжнародних перевезеннях

При міжнародних перевезеннях обов’язковою практикою є страхування вантажів. Існують різні варіанти оформлення страховки вантажів. Контейнерні перевезення з Китаю з Dolphin Cargo – це надійне перевезення Вашого вантажу досвідченою логістичною компанією, яка проводитися з обов’язковим страхуванням можливих ризиків.

Читати далі ...
ходовые товары из Китая

Найбільш ходові товари з Китаю

Сьогодні Китай може запропонувати величезну кількість різноманітних товарів за доступною вартістю. Замовити трендові товари оптом з Китаю не складе ніяких труднощів, особливо якщо співпрацювати з перевіреними компаніями, які протягом довгого часу займаються вантажоперевезеннями.

Читати далі ...
доставка негабарита в Украину

Перевезення великогабаритних вантажів

Доставка великогабаритних вантажів є складною, як з технічної, так і з логістичної точки зору послугою. Важливо підібрати для цих цілей найбільш оптимальний транспорт і маршрут, подбати про надійне кріплення вантажу.

Читати далі ...
международная доставка грузов из Китая

Міжнародні доставки вантажів

Головним фактором у міжнародній доставці вантажів є вибір компанії-перевізника, яка має напрацьовані вирішення різних завдань. У цьому питанні ви можете розраховувати на багаторічний досвід нашої компанії Dolphin Cargo.

Читати далі ...
бизнес туры в Китай

Бізнес-тури в Китай з компанією Dolphin Cargo

Бізнес-тури в Китай являють собою прекрасну можливість для зростання і розвитку бізнесу, знайомства з новими партнерами, надійними постачальниками та виробниками. При цьому можна відвідати історичні пам’ятки країни і відкрити для себе нинішні реалії China business. Не останнє місце займає організація поїздки на виставку в Китай, де можна отримати детальну інформацію про різні товари і підписати вигідні контракти.

Читати далі ...
негабаритная грузоперевозка

Доставка негабаритних вантажів

Доставка негабаритних вантажів автотранспортом є сьогодні досить затребуваною послугою, враховуючи стрімкий розвиток будівельної, сільськогосподарської, промислової та інших галузей.

Читати далі ...
доставка грузов из Польши в Украину

Доставка вантажів з Польщі в Україну компанією Dolphin Cargo

Територіальна близькість таких країн як Польща та Україна обумовлює високий товарообіг між ними. Бізнесмени і торгові фірми прагнуть встановити з місцевими виробниками комерційні відносини. Важливим нюансом в такій справі є швидка, вигідна за ціною доставка вантажів з Польщі. Можете бути впевнені, що Dolphin Cargo – надійна транспортна компанія, яка оперативно доставить ваш вантаж.

Читати далі ...
китайские торговые площадки

Топ 5 площадок для пошуку постачальників в Китаї

Китайські торговельні майданчики пропонують бізнесменам по всьому світу відмінний вибір товарів високої якості оптом з метою подальшого перепродажу за більш високою вартістю. Мало вибрати площадку, необхідно переконатися в її надійності і широкому функціоналі.

Читати далі ...
Страхование груза при перевозке из Китая

Страхування вантажу при перевезенні з Китаю

Для здійснення зовнішньоторговельної діяльності така послуга, як страхування вантажу при перевезенні з Китаю, буде дуже затребуваною і необхідною. Це дозволить уникнути ризиків, які можуть залишити бізнесмена без товару і завдати шкоди його торгівлі. Система міжнародного страхування вантажів використовується для захисту товарів і виробів, придбаних за кордоном, під час їх доставки на простори рідної країни. «Страхувати чи ні?» – ось в чому питання.

Читати далі ...
Доставка грузов из Китая под ключ

Доставка вантажів з Китаю під ключ

Доставка вантажів з Китаю під ключ користується чималим попитом. Це пояснюється високою якістю продукції від китайських брендів і їх дивно низькою ціною, яка навіть з урахуванням перевезення товарів, знизить витрати на закупівлю і принесе чималу вигоду. Вже більше 10 років багато підприємців звертаються саме до товарообігу з Піднебесною.

Читати далі ...
Хранение груза на складе

Все про зберігання вантажів на складі

Доставка в Україну з Китаю – це тільки половина справи, не менш важливо забезпечити відповідальне і безпечне зберігання вантажу на складі. Ця процедура вимагає виконання певних умов і нюансів. Компанія DolphinCargo пропонує комплексне тимчасове складування придбаних замовником вантажів в Китаї. Так як ми доставляємо в Україну товари з усього світу, ми пропонуємо зберігання вантажу на складі не тільки в Китаї, але і в Туреччині та Європі за низькою ціною.

Читати далі ...
доставка груза из Китая в Украину

Доставка вантажів з Китаю в Україну

Багато підприємців зараз віддають перевагу купівлі товарів в Китаю, що зумовлено величезною вигодою пропонованої продукції для вітчизняного бізнесу, яка відрізняється гарною якістю і дуже приємними цінами. З цієї причини доставка вантажів з Китаю в Україну користується чималим попитом. Для транспортування товарів з цієї країни існує кілька способів, серед яких ви зможете вибрати найбільш підходящий для вашого випадку.

Читати далі ...

Курс на 25.05.2022

1 USD = CNY
Ми в соцмережах
@DOLPHIN_CARGO DOLPHIN CARGO
Особистий кабінет
Особистий кабінет