. Доставка з сайту Alibaba в Україну ✈ Логістична компанія Dolphin Cargo

За останні десятиліття Китай перетворився на найбільшу виробничу країну, і слідом за цим торгова галузь КНР також стрімко розвивається. Одна з найвідоміших оптових онлайн-площадок – Alibaba.com.

Як купувати на Alibaba

Ми розповімо, як купувати і організовувати доставку з Alibaba в Україну з нашою допомогою, а на нашій сторінці в Instagram ви знайдете найактуальніші ідеї з продажу товарів з Китаю. Компанія Dolphin Cargo доставляє вантаж вагою від 10 кг з Китаю зручним способом.

Торгова площадка Alibaba.com та її переваги

Цей сайт, поряд з іншими найбільшими торговими площадками, входить в гігантський холдинг Alibaba Group. Торгівля тут йде виключно оптовими партіями, а продавцями можуть бути тільки виробники товару.

доставка з Alibaba

Тому і ціни істотно нижчі, ніж на тому ж Aliexpress, на якому продається той же товар, що і на Alibaba, тільки за роздрібними цінами. Постачальники з Китаю всіх роздрібних інтернет-магазинів закуповуються на цьому сайті.

Цей сервіс оптових закупівель має ряд переваг:

 • Воістину гігантський асортимент – від одягу і побутової техніки до будівельних матеріалів, продукції для сільського господарства і продуктів. Більш того, оскільки Алібаба – сервіс B2B торгівлі, то тут можна знайти і відповідну пропозицію – хімічні реагенти, паливо, промислове обладнання та багато іншого.
 • Співпраця виключно з юридичними особами, так як торгувати мають право тільки фабрики з виробництва товарів. Ніякого кустарного виробництва, тільки офіційно існуючі підприємства.
 • Доступні міжнародні варіанти оплати, хоч їх і не так багато, як на роздрібних сайтах – це Western Union, T/T (телеграфний переказ на розрахунковий рахунок банку в Китаї), Visa, Mastercard. А також системи, які на даний момент не доступні для жителя СНД – це Pay Later (для США), Online Bank Payment (для США, Німеччини та Франції). Видів оплати може бути і більше, це залежить від конкретного постачальника.
 • При певній кількості замовлених одиниць товару, він може бути виготовлений з лейблом покупця.
 • Доставка товарів з Alibaba доступна як за допомогою продавця, так і своїми силами.

Цінова політика сайту має особливість – дійсно вигідно тут купувати тільки великі і середні партії, а ось дрібнооптові закупівлі бувають однаковими з оптовими цінами в країнах СНД.

Етапи покупки товару на Alibaba

Взаємодія з цим онлайн-сервісом дещо відрізняється від звичних роздрібних покупок. Як купувати на Alibaba? Ось основні кроки:

 1. Реєстрація. Без неї можна тільки переглядати товари, і більше нічого. Вона стандартна – необхідно ввести дані компанії, телефон і підтвердити аккаунт.
 2. Пошук товару. Товар можна шукати двома способами – ввівши запит в рядок пошуку або створити запит, на який будуть надходити пропозиції від постачальників. Чітке формування запиту – дуже відповідальна частина процесу покупки.
 3. Далі настає етап переговорів. На цьому кроці чітко обговорюється ціна, терміни виготовлення і відвантаження. Необхідно ознайомитися з усіма умовами даного продавця, який стан товару має бути на момент відвантаження перевізнику.
 4. Після досягнення всіх домовленостей можна оформити замовлення.

Тепер потрібно здійснювати перевірку виконання замовлення. В обумовлений термін товар повинен бути виготовлений і відвантажений до компанії-перевізника.

Статуси продавців на сайті Alibaba.com

Вміти правильно визначати надійність продавця – значить не тільки заощадити собі нерви і час, але і значно підвищити шанси на успішно проведену угоду. Є три варіанти статусу, що визначають ступінь відкритості продавця для системи:

 • Free member – продавець на безкоштовному акаунті, з непідтвердженими даними – вкрай ненадійний варіант для співпраці.
 • Gold Supplier – постачальники цієї категорії підтверджують свої акаунти, завантажуючи всі необхідні документи в особистому кабінеті на перевірку системою. Досить хороший варіант для спільної роботи.
 • Assessed Supplier – пройшли перевірку в спеціалізованому центрі Alibaba. Найоптимальніший варіант для співпраці.

Надійна доставка товарів з Alibaba в Україну компанією Dolphin Cargo

Про спосіб доставки оптової партії найкраще подбати ще під час проведення переговорів з постачальником. Швидше за все ви відмовитеся від його послуг з доставки – адже він не турбується про вашу вигоду. Доставка з Alibaba здатна “з’їсти” чималу частину прибутку від реалізації товару. Куди прибутковіше виявиться витратити трохи часу на вибір надійного перевізника, наприклад, нас – Dolphin Cargo.

Ми займаємося доставкою товару з Китаю вже більше 15 років і знаємося не тільки на грамотній логістиці, але і на її впливі на прибутковість всієї кампанії. Слідкуйте на найсвіжишими новинами та порадами в Instagram.

як доставляти товари з Alibaba

Звертайтеся, і ми підберемо для вас оптимальний спосіб доставки, відповідний саме вашому бізнесу.

Як відбувається поставка вантажів з Alibaba?

Отже, коли вантаж готовий до відправки, переконайтеся, що виробник підготував всі необхідні документи, список яких ми Вам надамо. Список залежить від умов розмитнення для виготовленої партії, про що ми також можемо вас проконсультувати.

Найпоширеніші способи доставки: морське перевезення і авіадоставка. Як доставляти товари з Alibaba допоможе вирішити питання: терміни або ціна? Іноді буває, що набагато рентабельніше швидко продати товар і обернути гроші.

Надійна доставка з сайту Alibaba

Тоді виручить авіадоставка: товар буде у вас вже через 9-14 днів.

У разі, якщо потрібна найнижча з можливих вартостей, то це однозначно морські перевезення. Але почекати до початку продажів доведеться близько 45-50 днів. Який би варіант ви не вибрали, будьте впевнені, що Dolphin Cargo – надійна доставка з сайту Alibaba.

Курс на 02.07.2022

1 USD = CNY
Ми в соцмережах
@DOLPHIN_CARGO DOLPHIN CARGO
Особистий кабінет
Особистий кабінет