. Доставка вантажів з Китаю в Україну✅ Вибір оптимального способу доставки

доставка груза из Китая в Украину

Багато підприємців зараз віддають перевагу купівлі товарів в Китаї, що зумовлено величезною вигодою пропонованої продукції для вітчизняного бізнесу, яка відрізняється гарною якістю і дуже приємними цінами. З цієї причини доставка вантажів з Китаю в Україну користується чималим попитом. Для транспортування товарів з цієї країни існує кілька способів, серед яких ви зможете вибрати найбільш підходящий для вашого випадку.

На світовому промисловому ринку товарообіг КНР тільки збільшується, тому все більше бізнесменів вибирають для комерційної діяльності китайські бренди. Багато з них надають якісні товари, хоча шанс нарватися на другосортні вироби все ж залишається. У багатьох ситуаціях для налагодження бізнесу доставка вантажів з Китаю в Україну залишається єдиним вірним варіантом, оптимальним для збільшення споживчої здатності магазинів і мереж в українських містах.

Види доставки вантажу з Китаю

Доставка вантажу з Китаю проводиться трьома видами транспорту:

 • Авіа;
 • Морським;
 • Наземним.

Доставка збірних вантажів з Китаю в Україну

Також практикуються збірні контейнерні перевезення з Китаю. Доставка збірних вантажів з Китаю в Україну використовується для перевезення дрібних партій товарів різних замовників в одному контейнері (LCL контейнер). Зазвичай вона займає час від 1 до 2 місяців і дозволяє забезпечити повну цілісність товарної одиниці.

Доставка вантажів з Китаю в Україну авіа – це найбільш безпечний і швидкий варіант, який користується найбільшим попитом у бізнесменів, але за такі перевезення доведеться заплатити трохи більше, ніж за транспортування іншими видами транспорту. Терміни перевезень можуть займати не більше 14 днів, а якщо потрібна термінова експрес-доставка, то цей вид буде кращим з усіх можливих. DolphinCargo пропонує швидкі авіаперевезення в Україну і гарантує безпеку всіх перевезених посилок.

Відмінним вибором для дешевої доставки буде море. Це вигідний транспорт, який знизить витрати на доставку і доставить товар на склад в цілості.

Який варіант вибрати?

При виборі типу перевезень товару враховуються:

 • Вартість.
 • Терміни;
 • Тип виробів, що доставляються;

Деякі підприємці займаються закупівлею продуктів, тому для них підійде тільки перевезення літаком. Але в такій ситуації враховується дороговизна послуги. Високий тариф виправданий витратами перевізника, також оплачується терміновість перельоту, повний комплекс супровідних заходів і особливості транспортування.

Доставка вантажів з Китаю в Україну авіа

Перевезення судном обійдеться дешевше, завдяки досить довгим термінам. Але якщо вам не потрібна термінова доставка вантажів з Китаю в Україну, немає сенсу переплачувати і замовляти авіатранспортування. Товари поміщаються в опломбовані контейнери, які підвищують безпеку і надійність продукції, що перевозиться. У нас можна замовити морські контейнерні перевезення в Україну з Китаю на приємних умовах.

Доставка збірних і дрібних вантажів з Китаю в Україну

Доставка збірних вантажів з Китаю в Україну здійснюється через порт, і вона займається не менше 45 днів, залежно від погоди на морі. Метод підійде для дрібних партій, коли важливіше доставити їх в цілості й схоронності, а кількість витраченого на транспортування часу ролі не грає. Ціна розраховується з урахуванням займаного вантажем простору, тарифу і ваги вантажу.

Додаткові послуги DolphinCargo

Нами здійснюється не тільки доставка вантажів літаком з Китаю в Україну. Для транспортування будь-яких товарів з Піднебесної, співробітники DolphinCargo виконують:

 • Консолідацію (збір і зберігання вантажів від декількох марок або відправників, які в подальшому будуть відправлені одним транспортом);
 • Зберігання на складі;
 • Переговори з постачальниками;
 • Перевірку надійності обраних вами брендів і марок в Китаї;
 • Оформлення супровідної документації;
 • Можливість відслідковування місця знаходження вантажу;
 • Викуп товарів з інтернет-майданчиків Китаю та ін.

 

Доставка дрібних вантажів з Китаю в Україну

Ми знаємо, як важливо для вас замовити швидку і безпечну відправку великого чи дрібного вантажу з Китаю в Україну. Ми доставимо все в строк в цілісності.

Курс на 03.07.2022

1 USD = CNY
Ми в соцмережах
@DOLPHIN_CARGO DOLPHIN CARGO
Особистий кабінет
Особистий кабінет