. Як привезти вантаж з Китаю в Україну | Dolphin Cargo ⚓✈

Сьогодні Китай є, по суті, лідером у виробництві продукції харчової, легкої та хімічної промисловості. Не менш затребувані на ринку України китайські товари тривалого користування (велосипеди, побутова техніка і т.д.). При цьому налагодити поставки і партнерські відносини з компаніями Піднебесної – півсправи. Досить важливо в такій справі знати, як привезти вантаж з Китаю і підібрати для цих цілей оптимальний спосіб карго доставки.

Доставка вантажів з Китаю в Україну є одним з головних напрямків діяльності компанії Dolphin Cargo, яка має власний склад в містах Іу і Гуанчжоу. Досвідчені професіонали запропонують найбільш оптимальний маршрут, допоможуть з оформленням документів, а також виконають доставку товару швидко і за прийнятною ціною.

Можливі способи доставки (морська і авіа)

Важливе питання для багатьох бізнесменів і торгових фірм – як привезти вантаж з Китаю в Україну? Найбільш прийнятних карго варіантів два: повітряним і морським транспортом.

Авіаперевезення

Доставляти товар авіа транспортом дорожче, ніж морським, але набагато швидше.

як привезти вантаж з Китаю в Україну

Крім того, такий спосіб доставки вельми безпечний, так як можна не турбуватися, що посилка буде загублена або відбудеться її крадіжка. Літаком перевозять швидкопсувний товар, цінні речі, термінові документи, медпрепарати і т.д протягом 9-14 днів.

Як привезти вантаж з Китаю морем?

Везти китайські товари морем недорого, але даний процес займе деякий час (від 45 до 50 днів). Таким способом актуально транспортувати збірні вантажі, а також замовлення, що мають великий розмір і чималу вагу.

як привезти вантаж з Китаю морем

Якщо ви не можете визначитися, як доставити вантаж з Китаю, завжди можете розраховувати на допомогу наших співробітників, що мають великий досвід в такій справі. Невеликі партії товарів, яких недостатньо для завантаження в один стандартний контейнер, актуально транспортувати в складі збірного вантажоперевезення. Таким чином вдасться заощадити фінанси, а також зробити доставку вантажів в чітко обумовлені терміни.

Етапи перевезення вантажу з Китаю

Перед тим, як привезти товар з Китаю оптом, доводиться подолати декілька етапів, головний з яких полягає у виборі компанії-перевізника, яка візьме на себе всі організаційні питання. Далі:

 • за запитом замовника розраховується точна вартість доставки та митного оформлення, готуються всі потрібні документи;
 • транспортний агент отримує і консолідує вантаж на власному складі;
 • товар маркується, перепаковується і вантажиться для подальшої доставки на пароплав або літак;
 • здійснюється доставка партії вантажу Made in China до пункту призначення.

У деяких випадках доставка товару передбачає його перевантаження, що попередньо обговорюється із замовником. Також клієнт має можливість відстежувати переміщення замовлення онлайн через свій особистий кабінет.

Привезти вантаж з Китаю з розмитненням, скориставшись послугами транспортної компанії Dolphin Cargo можна абсолютно недорого. При цьому підсумкова вартість послуги буде залежати від:

 • типу вантажу, що перевозиться, його ваги, габаритів і об’єму;
 • терміновості виконання замовлення;
 • митних умов;
 • маршруту доставки;
 • особливостей вантажу і його упаковки.

Власні склади в Китаї (Іу, Гуанчжоу): гарантії збереження від Dolphin Cargo

Доставка вантажів і товарів в Україну з Китаю неодмінно включає зберігання, відвантаження і завантаження замовлень, для чого передбачені власні склади в містах Іу і Гуанчжоу.

Компанія Dolphin Cargo пропонує професійні складські послуги, які відповідають закладеним стандартам і найвищим вимогам по зберіганню товару.

склад Dolphin Cargo в Китаї

Таким чином, клієнти мають можливість скористатися додатковим сервісом, пов’язаним зі складською логістикою. Ми ж, зі свого боку, забезпечуємо збереження вантажу, а також його консолідацію, як до організації процедури імпорту з Китаю, так і в ході експортної операції.

Перед тим, як привезти вантаж з Китаю недорого, ми також пропонуємо перепакування і сортування товару за доступною ціною.

Перевезення вантажу з Китаю без посередників компанією Dolphin Cargo

Наші співробітники знають, як доставити вантаж з Китаю в Україну найкращим чином. Dolphin Cargo досконально орієнтується в особливостях міжнародного законодавства, оформляє всі потрібні документи, вирішує питання з розмитненням, пропонує найбільш оптимальний маршрут, що найкращим чином позначається на підсумковій вартості послуги.

Інші переваги співпраці з Dolphin Cargo полягають в:

 • різних видах доставки, коли для кожного окремого випадку підбирається найбільш вигідний варіант;
 • можливості доставки збірних вантажів, коли вдається істотно заощадити;
 • страхуванні замовлень;
 • швидких термінах доставки;
 • прийнятних цінах і вигідних пропозиціях.

Dolphin Cargo – експерт в доставці оптових партій товару з Китаю!

Курс на 02.07.2022

1 USD = CNY
Ми в соцмережах
@DOLPHIN_CARGO DOLPHIN CARGO
Особистий кабінет
Особистий кабінет