. Кращі ідеї для бізнесу з Китаєм | ТОП-5 в 2020 році

Співпраця з Китаєм для багатьох стає все більш актуальною-це можливість закупити великі партії товару за дійсно низькими цінами. Найпоширеніші ідеї для бізнесу з Китаєм якраз і базуються на різниці цін. Головний принцип – купити дешевше, продати (перепродати) подорожче. Які ж є реально працюючі бізнес ідеї з Китаєм?

Заробіток на дропшиппінгу товарів

Цей варіант один з найпростіших, оскільки не вимагає особливих вкладень. Сенс цієї ідеї для бізнесу з Китаю в тому, що підприємець безпосередньо не бере участі в покупці товару.

бізнес ідеї з Китаю

Вся його робота зводиться до того, щоб оформляти замовлення в китайській компанії, оплачувати його коштами клієнта, і вказувати адресу доставки одержувача. При цьому різниця в ціні залишається у підприємця у вигляді заробітку.

Такий бізнес з Китаєм підійде тим, у кого немає великих коштів для стартапу. Але важливо розуміти, що тут доведеться добре потрудитися:

  • Створити свій інтернет-магазин (або комерційний аккаунт в соцмережі);
  • Подумати про залучення клієнтів;
  • Забезпечити оперативний сервіс.

Плюси в тому, що не доводиться вирішувати питання зі зберіганням і доставкою готової продукції.

Допомога в організації бізнесу з китайськими виробниками (посередництво)

Цей варіант ідеї бізнесу з Китаєм підходить тим, у кого вже є досвід співпраці. Наприклад, вже доводилося укладати договори і займатися купівлею і доставкою продукції. Цей досвід може послужити прекрасною основою для нового стартапу.

Механізм реалізації цієї ідеї для китайського бізнесу в тому, щоб за винагороду укладати угоди або допомагати в їх укладанні, а також співпрацювати на всіх етапах покупки товару. Варіанти посередництва:

  • Доставка товарів з Китаю;
  • Оформлення митних документів;
  • Пошук та переговори з потенційними партнерами тощо.

Як гонорар може стягуватися як фіксована плата, так і відсоток від суми здійснюваної угоди.

Продаж обладнання для малого бізнесу

Якщо ви вже добре орієнтуєтеся на китайському ринку, можете домовлятися з постачальниками, то можна зайнятися і постачанням обладнання. Справа в тому, що Китай виробляє величезний асортимент товарів для організації невеликого бізнесу як з виробництва чого завгодно, так і для сфери послуг.

бізнес ідеї роботи з Китаєм

Це можуть бути верстати міні-фабрики, посуд, кухонне обладнання, меблі для торгових залів і т.д. Ви можете запропонувати місцевим невеликим компаніям свої послуги як постачальника обладнання за низькими цінами.

Для реалізації цієї бізнес ідеї роботи з Китаєм потрібно не тільки мати досвід співпраці з ними, а й розбиратися в обраній галузі. Це застрахує від неприємних ситуацій з неякісним товаром. Ще одне завдання, яке тепер вам доведеться вирішувати – доставка товарів з Китаю, але для цього просто потрібно звернутися до перевіреної карго компанії.

Дилерство товарів

Ще один відмінний спосіб заробити на цьому напрямку-запропонувати послуги дилера. На відміну від посередника ви стаєте офіційним представником.

бізнес ідеї для роботи з Китаєм

Для такої роботи знадобиться наявність базових каналів закупівель, а також хороша транспортна компанія, яка відрізняється стабільністю і якістю роботи – як наприклад, Dolphin Cargo.

Для цього стартапу навіть необов’язково володіти стартовим капіталом – є компанії, які згодні працювати і на таких умовах. Основні категорії, де зручно починати кар’єру дилера:

  • Одяг;
  • Електроніка;
  • Товари для дому.

Така організація бізнесу в Китаї допомагає досить швидко вийти на хороший дохід при мінімальних вкладеннях – прибуток залежить від вашої працьовитості.

Створення та продаж мерча

В рамках цієї бізнес ідеї з Китаєм пропонується ввозити мерч, який буде вироблятися в Китаї. Це товари з логотипом обраної компанії, цікавими принтами, написами і т.д. Сьогодні така продукція користується особливим попитом, а покупка і доставки з Піднебесної все одно дешевше, ніж деякі місцеві виробництва. Вам залишається тільки вибрати напрямок, який підходить для бізнес ідеї для роботи з Китаєм.

Одяг

Футболки, худі, світшоти з прикольними написами, улюбленими лого, персонажами – це все відмінний спосіб почати бізнес в Китаї. Ви генеруєте ідеї, знаходите виробництво, яке влаштує вас за ціною і якістю, і можете приступати. При виборі дизайну, краще подбайте про власні ескізи – щоб не виникла проблема з порушенням авторських прав.

Аксесуари

Значки, прикраси, сумки, пенали і взагалі все, що може доповнити чийсь образ чи імідж – це все користується попитом. Головне, розібратися, що зараз в тренді і запропонувати своїм покупцям саме це.

Чашки

Це класика, але вона ніколи не втрачає актуальності. Написи, приколи, фото, карикатури – це все зробить звичайну кружку яскравим сувеніром. Вам нічого не варто розпочати такий бізнес з Китаєм: ідеї тут можна розвивати до безкінечності.

Але який би профіль і вид партнерства ви не вибрали, намагайтеся уважно ставитися до вибору транспортної компанії – адже це вже половина вашого успіху.

Курс на 25.05.2022

1 USD = CNY
Ми в соцмережах
@DOLPHIN_CARGO DOLPHIN CARGO
Особистий кабінет
Особистий кабінет