. Топ найбільш затребуваних професій в Китаї в 2020 році

Знайти хорошу роботу за кордоном в наш час не проблема, головне – знання мови і кваліфікація. Працюючи в іншій країні, людина може заробляти більше грошей, ніж на батьківщині, що і стає вирішальним фактором при прийнятті рішення про виїзд з метою працевлаштування. Все більше людей шукають затребувані професії в Китаї, так як саме Піднебесна залишається однією з найпривабливіших країн для роботи, розвитку бізнесу та реалізації успішних проектів. Логістична компанія Dolphin Cargo розповідає про популярні види трудової діяльності.

Ринок праці в Китаї

Економічні реалії такі: відмінна інфраструктура, поліпшена система охорони здоров’я, освіти та ін., рівень річного безробіття не перевищує 3%. Середня зарплата в деяких регіонах вище, ніж в європейських державах.

Як працевлаштуватися іноземцю офіційно? Знайти роботодавця, який готовий надати вам місце з оформленням спеціального дозволу на роботу в Китаї. Потім необхідно оформити робочу візу, зробити це треба в дипломатичному відомстві України. Безумовно, щоб отримувати хороші гроші за свою працю, у фахівця має бути відповідна освіта, висока кваліфікація і певний досвід.

Вчитель/Перекладач англійської мови

Такі спеціальності користуються великим попитом. Тенденції трудового ринку свідчать про те, що як мінімум в найближчі 10-15 років актуальність напрямків не знизиться, і ці професії в Китаї будуть як і раніше затребуваними і високооплачуваними.

Вчитель англійської мови

Вважається однією з найбільш затребуваних професій.

робота учителем в Китаї

Причому роботодавці охоче співпрацюють з претендентами у віці до 60 років. Список установ, де завжди потрібні вчителі:

  • Державні школи.
  • Шкільні установи приватної форми діяльності.
  • Дошкільні установи різного формату.

Перекладач англійської мови

Вважається однією з найпопулярніших спеціальностей серед ТОП професій в Китаї для іноземців. Фахівців запрошують на роботу в багато міжнародних компаній. Плюсом буде знання і інших мов. В якій сфері може працювати перекладач:

  • Консалтинг.
  • Координація переговорів.
  • Організація екскурсій.
  • Синхронні переклади і т. п.

Представник

Дуже поширений напрямок на китайському ринку праці. Тут конкретна спеціалізація визначається, виходячи з професійних навичок і досвіду в певній галузі. Поняття включає діяльність різного роду:

  • Логістика.
  • Міжнародна торгівля.
  • Сфера закупівель/продажів та ін.

Сфера IT

Інформаційні технології в КНР часто розвиваються набагато швидше, ніж де-небудь у світі. Творці веб-проектів, програмісти, розробники комп’ютерних ігор, додатків для смартфонів, фахівці з кібербезпеки – популярні і найбільш високооплачувані професії в Китаї.

найбільш високооплачувані професії в Китаї

Працюючи в IT сфері, можна заробляти 2-2, 5 тис.доларів на місяць. Поступово підвищуючи свій кваліфікаційний рівень, ця цифра збільшується в 8-10 разів.

Програміст

Якщо ви добре знаєте іноземні мови і розбираєтеся в програмуванні, тестуванні сайтів, локалізації електронних пристроїв і програм – ваша зарплата неодмінно стане предметом заздрості представників інших професій. Однак приготуйтеся до ненормованого трудового дня, адже не виключено, що за комп’ютером вам доведеться засиджуватися допізна.

Інженер

Такі професії в Китаї для іноземців стають все більш затребуваними, так як серед китайських IT-компаній спостерігається нестача вузькоспеціалізованих фахівців, причому незалежно від рівня їх професійної підготовки. Мінімальні заробітні плати за вакансіями — від 1700 доларів, максимальні перевищують 4 000 доларів на місяць.

Приватний бізнес

Завдяки лояльним умовам реєстрації, податковим пільгам і великому ринку збуту можна розвинути успішну бізнес-діяльність. Сьогодні Китай — одна з найбільш привабливих держав для самореалізації і втілення прибуткових проектів.

Маркетолог

В області маркетингу знайти роботу в Китаї для іноземців нескладно.

професії в Китаї для іноземців

Вакансії примітні тим, що працевлаштуватися може не тільки людина з багажем знань, а й студент в якості стажиста.

Сфера логістики

Висококваліфіковані кадри в логістичній галузі вважаються вельми цінними трудовими ресурсами. Від претендентів вимагають високої кваліфікації і досвіду. Однак в деяких напрямках спеціалізовані знання не так важливі, на роботу приймають людей з різною освітою і навичками (оператор вантажоперевезень, водій і т.п.).

Вас приваблює робота вчителем в Китаї або хочете реалізувати себе в IT-сфері? Вивчайте мову, вдосконалюйте свої знання, набирайтеся досвіду і відкривайте нові можливості на трудовому ринку КНР.

Курс на 02.07.2022

1 USD = CNY
Ми в соцмережах
@DOLPHIN_CARGO DOLPHIN CARGO
Особистий кабінет
Особистий кабінет