. Як організувати спільні закупівлі товару в Китаї?

Спільні закупівлі в Китаї-це відмінний спосіб непогано скупитися, і заощадити на доставці та оптових цінах. Ми розповімо вам, як це працює, на що потрібно звернути увагу і коли проводити спільні закупівлі оптом в Китаї. Також ви дізнаєтеся, як повинна бути організована доставка товарів, щоб співпрацею залишилися задоволені всі.

Що таке спільні закупівлі?

Це винахід наших споживачів, яких дуже приваблювали низькі оптові ціни у китайських виробників, але бентежили розміри партій. В принципі, спільні закупівлі оптом – це не нове явища в торгівлі. Просто тепер воно перейшло відразу в споживчий сегмент.

Тепер скооперуватися можуть звичайні громадяни, які купують товар не для продажу, а для особистого користування. При цьому спільні закупівлі з Китаю дозволяють придбати будь-який товар різних категорій: електроніку, одяг, іграшки або товари для дому. І хоча час доставки є великим, вигода таких угод однозначно переважує.

Спільні закупівлі – схема

На основі спільних закупівель можна також почати вести бізнес. Щоб розуміти, чому це вигідно, потрібно добре розібратися в механізмі таких угод.

спільні закупівлі оптом

Спільні закупівлі товару в Китаї здійснюються за таким алгоритмом:

 • Проводиться планування: вибирається ніша, визначається алгоритм роботи;
 • Підбираються постачальники та перевізники для співпраці;
 • Готується торгова площадка для залучення клієнтів;
 • Проводиться рекламна кампанія, залучаються клієнти.

Все це вимагає ретельного планування і підготовки. Але при цьому спільні закупівлі в Китаї здатні принести непоганий прибуток, особливо коли ваша торгова діяльність стане досить популярною. Прибуток формується за рахунок різниці в ціні, яка на великих партіях ще більша.

Як знайти клієнтів

Цей процес вимагає ретельного підходу. Для пошуку бажаючих для спільних закупок товару можна використовувати відразу кілька каналів:

 • Соцмережі;
 • Рекламу;
 • Дошки і сервіси оголошень;
 • Рекомендації і т. д.

Чим більше каналів ви використовуєте, тим швидше зможете продати ваш товар.

спільна закупівля

Майданчик для проведення закупівлі

Це місце взаємодії з клієнтами. Тут вони будуть вибирати товар і залишати свої замовлення. Найпоширенішими вважаються такі варіанти:

 • Месенджери;
 • Сайти-магазини;
 • Форуми;
 • Соцмережі і т. д.

Тут всі клієнти зможуть замовляти обраний товар і його доставку.

Як підібрати товар?

Найкраще вибирати ту нішу, яка вам добре знайома. Тоді ви з легкістю зможете рекламувати продукцію, зможете пояснювати покупцям особливості кожного варіанту. Коли продавець добре орієнтується в асортименті – це викликає довіру.

Також важливо пам’ятати, що спільна закупівля найкраще підходить для товарів масового споживання. Звичайно, є і спеціалізовані сайти зі специфічним товаром, але розкрутити такий магазин непросто.

Моменти, на які треба звернути увагу

Важливо пам’ятати, що організація спільних закупівель в Китаї – це міжнародне співробітництво, тому на вибір товару можуть вплинути і деякі правила. Отже, вибираючи товар для свого магазину, зверніть увагу:

 • Чи є обмеження на ввезення. Дізнатися це потрібно заздалегідь, тому що з застряглим на митниці товаром розбиратися складніше;
 • Габаритність вантажу. Це вплине на ціну доставки, вибір транспорту тощо;
 • Мито. Деякі товари можуть обкладатися додатковим митом, що підвищує їх ціну.

Все це потрібно прораховувати і враховувати заздалегідь, щоб потім бізнес не пішов в «мінус» через непередбачені витрати.

Пошук постачальника та перевізника

Уважний вибір партнерів – це запорука успішного бізнесу. Можна шукати по базах постачальників, можна скористатися рекомендаціями. Сьогодні є багато форумів, де обговорюють різних продавців. Там можна подивитися реальні відгуки і зробити висновки.

Що стосується доставки, то це так само важливо, як і постачальник. Адже перевізник не тільки визначає, як швидко прийде товар, але і наскільки якісно його доставлять.

організація спільних закупівель

Хороший перевізник завжди уважний до правил навантаження, кріплення вантажу, стежить за його збереженням.

Транспортна компанія Dolphin Cargo

Наша логістична компанія спеціалізується на доставці оптових партій товару з Китаю. Багатий досвід дозволяє нам виконувати свою роботу швидко і якісно, використовуючи різні транспортні канали. Крім цього, наші фахівці можуть допомогти в пошуку і виборі постачальників продукції і організувати доставку товару при спільній покупці. Вам залишиться тільки налагодити роботу своєї торгової площадки і приймати замовлення.

Курс на 02.07.2022

1 USD = CNY
Ми в соцмережах
@DOLPHIN_CARGO DOLPHIN CARGO
Особистий кабінет
Особистий кабінет