. Доставка меблів з Китаю транспортною компанією Dolphin Cargo⭐


Доставка меблів з Китаю – непростий процес, що вимагає дотримання певних правил. Тільки звернувшись в надійну логістичну компанію, Ви гарантовано отримуєте вантаж без пошкоджень і всяких затримок.

Китай – один з лідерів світової меблевої індустрії. Всесвітньо відомі бренди воліють переносити сюди промислові потужності.

доставка меблів з Китаю в Україну

Постачальники пропонують величезний асортимент різнопланових якісних меблів за низькими цінами, саме тому багато українських підприємців вважають за краще здійснювати закупівлю меблів у китайських виробників, що дуже вигідно. Грамотна організація доставки меблів з Китаю – запорука успішного меблевого бізнесу в Україні.

Закупівля меблів в Китаї: вигоди для замовника

Пряма доставка з Китаю в Україну вигідна завдяки відсутності посередників. Замовляючи транспортування вантажу в перевіреній логістичній компанії, Ви економите кошти. Наприклад, Dolphin Cargo працює з виробниками безпосередньо, тому тут немає націнок. Витрати клієнта значно знижуються. Мінімізація витрат дозволяє встановлювати для покупців привабливі ціни, в результаті чого підприємець отримує хороший прибуток.

Переваги транспортування вантажу логістичною компанією:

  • Вигідна ціна. Такі перевезення – відмінний спосіб для бізнесмена мінімізувати витрати. Витрати на доставку швидко окупаються.
  • Доставка професіоналами – надійний спосіб, що забезпечує збереження вантажу. Ваш товар не загубиться і не пошкодиться в процесі транспортування.
  • Полегшений процес оформлення документації. Всі питання, що стосуються оформлення паперів, бере на себе логістична фірма.
  • Ви можете замовити доставку будь-якого вантажу: великогабаритного товару, великих і маленьких партій.
  • Широкий асортимент. Серед широкого найменування товарів можна з легкістю вибрати найбільш підходящий. Замовникам доступні новинки всіх меблевих фабрик.
  • Першокласна якість. Китайські меблі виготовляються із застосуванням інноваційних технологій і сучасного обладнання. Всі етапи виробництва ретельно контролюються.

меблі з Китаю з доставкою

Доставка меблів з Китаю в Україну: способи

Щоб замовлення і доставка меблів з Китаю в Україну пройшли для покупця максимально вигідно, транспортна компанія підбирає найбільш оптимальний спосіб логістики, виходячи з особливостей вантажу. Транспортування здійснюється автомобілем, морем або авіатранспортом. Останні два способи – найчастіше застосовуються при доставці з Китаю.

Авіа доставка

Авіа доставка – найшвидший спосіб транспортування. Зазвичай ним користуються, коли потрібно в самі стислі терміни перевезти дорогі вантажі невеликих обсягів, цінні товари, дрібногабаритні партії, зразки продукції. Однак такий спосіб відрізняється високою вартістю.

Доставка морським транспортом

Доставити меблі морем – раціональне рішення. Такий спосіб вигідний при перевезенні великих товарних партій, великогабаритної продукції. Замовлення великих партій економічно вигідно, адже вартість транспортування морським транспортом невисока. За рахунок низької ціни ви можете в рази збільшити прибуток. Доставка під ключ включає перевезення меблів з порту в Україні за адресою замовника.

Особливості міжнародної доставки меблів

Меблі відноситься до особливої категорії товарів, які відрізняються крихкістю, високим ризиком пошкодження. Доставка вантажів в Україну – відповідальний процес, який слід довірити професіоналам.

доставка меблів з Китаю в Україну

Саме тому представники нашої компанії при необхідності виконують ряд додаткових організаційних заходів:

  • Крім заводської упаковки, потрібно якісно запакувати меблі, використовуючи надійні пакувальні матеріали.
  • Здійснення вантажно-розвантажувальних операцій із суворим дотриманням всіх заходів обережності.
  • Міжнародне транспортування меблів відбувається в спеціальних закритих контейнерах, які захищають товар від негативного впливу зовнішніх факторів.

Супровід вантажу – невід’ємна складова швидких перевезень. Товарні партії супроводжуються всією правильно оформленою документацією, тому митний контроль здійснюється оперативно і без перешкод.

Dolphin Cargo – ваш надійний партнер в міжнародній доставці вантажів

Хочете замовити меблі з Китаю з доставкою? Скористайтеся послугами Dolphin Cargo. Оперативність транспортування з урахуванням специфіки товару, акуратне перевезення, документальний супровід, професіоналізм – все це отримує замовник, звернувшись в нашу логістичну компанію. Розрахувати попередню вартість доставки можна на сайті в зручній онлайн формі. Ми надаємо гарантію збереження вантажу, постійно відстежуємо процес доставки та здійснюємо свою діяльність відповідно до діючих норм і законів.

Курс на 02.07.2022

1 USD = CNY
Ми в соцмережах
@DOLPHIN_CARGO DOLPHIN CARGO
Особистий кабінет
Особистий кабінет