. Як знайти постачальника в Китаї⭐ Dolphin Cargo

Якщо ви хочете організувати власний бізнес, займаючись продажем китайських товарів, вам неодмінно варто дізнатися, як знайти постачальника в Китаї і налагодити з ним надійне співробітництво. Деякі бізнесмени-початківці, вирішуючи самостійно знайти контрагента, стикаються з деякими труднощами. Але транспортно-логістична компанія Dolphin Cargo – ваш надійний помічник у бізнесі з Китаєм.

як знайти постачальника товарів з Китаю

Труднощі можуть виникнути по ряду причин:

  • Мовний бар’єр. Навіть якщо українська і китайська сторона володіють англійською – все одно будуть непорозуміння.
  • Зважаючи на наявність величезного асортименту продукції і виробників, яких в принципі ніхто не контролює, на ринку присутні недобросовісні постачальники, які справляють враження надійного партнера.
  • Китайці – нація з особливим менталітетом. Людей, які не розмовляють китайською, не соромно обманювати. Це є вагомою причиною, по якій потрібно ретельно продумати, де знайти постачальника для бізнесу.
  • Китайські виробники виготовляють величезну кількість різнопланової продукції, причому якість може бути не самою хорошою. Тому слід деталізовано викладати свої вимоги до продукту. В іншому випадку ви ризикуєте отримати з Китаю зовсім не той товар, на який розраховували.

Напрямки пошуку китайського постачальника товару

Одна з найважливіших складових успішного бізнесу – пошук надійного постачальника з вигідними цінами і відмінною якістю продукції. Підшукати партнера можна дистанційно, відвідавши Піднебесну особисто або скориставшись послугами посередника, що безпечніше, зручніше і економічніше.

Великі виробники на міжнародних виставках

Знайти постачальників з Китаю можна, особисто відвідавши галузеву виставку. На подібних заходах свою продукцію представляють великі китайські виробники. На виставці можна ознайомитися з товарними зразками, обговорити умови майбутньої співпраці.

Як знайти постачальника в Китаї для ведення бізнесу

Однак покладатися на красиві слова і яскраві буклети не варто. Краще відвідати виробництво, зібрати якомога більше відомостей про постачальника. Такий шлях хоч і ефективний, але дуже витратний по грошах і часу. Плюс немає ніякої гарантії, що подолавши понад 5 тис.км, ви знайдете відповідного контрагента, а значить, ви даремно витратите чималі кошти.

Як вибрати постачальника в Китаї без особливих витрат? Знайти надійного партнера допоможе міжнародна логістична компанія Dolphin Cargo. Скориставшись послугами фірми, вам не доведеться турбуватися про оформлення відповідної документації і витрачати багато часу на поїздки і переговори. Пам’ятайте: особисте відвідування виставок дає бажаний результат тільки в тому випадку, якщо ви добре знайомі з їх особливостями і правилами.

Оптові ринки

На ринках оптової торгівлі не завжди можна знайти потрібний товар. Але якщо необхідна продукція там представлена – це актуальний спосіб знайти постачальника. У Китаї існує кілька центрів міжнародної торгівлі вражаючих масштабів.

Як знайти постачальника в Китаї для ведення бізнесу? Ви можете відвідати оптовий ринок іграшок, товарів легкої промисловості, продукції народного споживання та ін.

У Китаї налічуються десятки оптових майданчиків, де можна підшукати величезну кількість різних товарів за недорогою ціною. Але тут, як і на виставці, є ризик потрапити на недобросовісних продавців.

В інтернеті

Початківці підприємці зазвичай починають шукати постачальників онлайн. Відомі сайти:

  • Alibaba.
  • Aliexpress.
  • Taobao.
  • Dinodirect.
  • Tmart.
  • Focalprice та ін.

На цих ресурсах можна знайти будь-який товар. Вибрати контрагента можна, посилаючись на відгуки покупців, рейтинги. Як знайти постачальника з Китаю в Україну через китайський сайт і не попастися на «вудку»?

Як знайти постачальника з Китаю в Україну

Потрібно виконати наступне: вивчити документацію і знайти реальні відгуки тих, з ким постачальник вже співпрацював.

Як вивести новий товар на український ринок

Є товари, які презентації не потребують і користуються високим попитом. А ось якщо ви хочете вивести на ринок новий товар – тут є деякі складнощі і ризики. Головне – знайти вільну нішу і запропонувати покупцеві дійсно якісну і потрібну продукцію. Просування нового товару включає кілька етапів: дослідження ринку, позиціонування продукту (представте покупцеві всі вигідні особливості), складання прогнозу продажів і позначення методів просування (наприклад, реклама в Інтернеті).

Китайський ринок – безмежний простір, за допомогою якого при грамотному підході можна непогано заробити. Головне питання – як знайти постачальника товарів з Китаю, щоб отримати в його особі надійного партнера. Якщо потрібна допомога з пошуком контрагента-зверніться в компанію Dolphin Cargo, де вам допоможуть реалізувати ваші бізнес ідеї.

Dolphin Cargo – ваш надійний помічник у міжнародних закупівлях

Хочете налагодити співпрацю з китайськими постачальниками і реалізовувати їх товар в Україні? Наша логістична компанія надає послуги з доставки та пошуку продукції в Китаї, щоб ви могли займатися успішним і безпечним бізнесом. Вам не потрібно витрачати час, гроші і нерви, ведучи переговори з китайцями і турбуватися про їх благонадійності. Наш представник знайде сумлінного партнера і організовує оперативну доставку.

Курс на 20.01.2022

1 USD = CNY
Особистий кабінет