. Топ 5 площадок для пошуку постачальників в Китаї - DolphinCargo

Китайські торговельні майданчики пропонують бізнесменам по всьому світу відмінний вибір товарів високої якості оптом з метою подальшого перепродажу за більш високою вартістю. Мало вибрати площадку, необхідно переконатися в її надійності і широкому функціоналі.

китайські торговельні майданчики

Сучасні маркетплейсы готові надати функціональні та практичні рішення для бізнесменів, які займаються роздрібною торгівлею, але підібрати китайські сайти з доставкою в Україну російською мовою – завдання не з простих. Високі ризики, величезна конкуренція, можливі перешкоди не дають повною мірою відчути вигоду від співпраці із зарубіжними постачальниками з Піднебесної. Як і де знайти надійні ресурси для закупівлі?

Продажі B2B – що це таке?

Купівля китайських товарів з доставкою в Україну – це комфортне рішення для тих, хто бажає обзавестися вигідним бізнесом при порівняно невеликих витратах. Ознайомтеся з кращими китайськими площадками, де можна знайти надійних постачальників тієї чи іншої продукції для подальшого продажу.

торгові майданчики з Китаю

B2B розшифровується як business to business. Виробник виставляє свої вироби на продаж для корпоративних покупців, які купують продукцію для подальшої торгівлі. Саме пошук виробів і брендів здыйснюэться на торгових площадках. Зазвичай такі замовлення перевозяться в Україну за допомогою авіадоставки з Китаю або доставкою морем.

Ми познайомимо вас з топ-5 площадками Піднебесної і проведемо огляд китайських сайтів товарів з доставкою в Україну. Серед них:

  • Alibaba.com;
  • Made-In-China;
  • Платформа EC21;
  • Global Sources;
  • TradeKey.

Торговий гігант Alibaba.com

alibaba group

Холдинг Alibaba Group включає в себе: Taobao, Aliexpress і Tmall. Гігантська площадка використовується не тільки для імпорту з Піднебесної, але і для поширення азіатських продуктів на ринках Європи. Алібаба – це хороший і вельми популярний для споживачів інтернет-магазин, який працює в напрямку середнього та малого бізнесу.

Сайт Алібаба переведений на багато мов світу, також є версія російською мовою. Торговий гігант включає в себе 10 окремих компаній для ведення бізнесу. Багато китайських сайтыв одягу співпрацюють з Alibaba.com.

китайські сайти товарів

Made-in-China

Made-in-China – ще один серйозний оптовий постачальник з Китаю. Тут розміщені акаунти найпопулярніших брендів і компаній, які ведуть торговельну діяльність на міжнародному ринку.

Сайт Made-In-China оформлений у вигляді онлайн-магазину, де можна швидко знайти потрібні товари і бренди за допомогою великої системи пошуку. Платформа організована за принципом зазначеного вище Alibaba, інтерфейс не викликає складнощів, він переведений на 11 мов. У системі є 27 категорій, серед яких: техніка, одяг, товари для домашнього використання, обладнання та багато іншого.

Південнокорейська платформа EC21

Південнокорейська платформа EC21 нітрохи не поступається конкурентам. У ній налічується 3 китайські торговельні площадки, а саме: Global B2B, що використовується для міжнародної торгівлі, CN.ec21.com, призначений для імпорту та експорту в Піднебесній, а також корейська версія порталу kr.ec21.com. На майданчику розміщено понад 7 мільйонів товарів від кращих постачальників. Маркетплейс дозволяє замовляти товари з урахуванням вашої аудиторії з доставкою по всьому світу. Спілкування між сторонами здійснюється за допомогою вбудованого LiveChat. EC21 сайт пропонує користувачам акаунти Premium класу і версії базового рівня з безкоштовними послугами.

Global Sources

Китайські площадки подібні до Global Sources користуються меншим попитом, але це не робить їх менш привабливими і цінними. Створення преміум-аккаунта з позначкою «Gold» на сайті Global Sources обійдеться значно дорожче, ніж на подібних майданчиках. Завдяки цьому фактору, в системі відбувається природний відбір серйозних покупців – не кожен дрібний торговець зможе оплатити суму близько $ 15 тис. за рік.

Міжнародна платформа TradeKey

Багатьом підприємцям відома міжнародна торгова платформа TradeKey, що існує вже більше 10 років на просторах Мережі. Комфортна система для взаємодії між покупцями з України і постачальниками дозволяє купити оптом з доставкою продукцію кращих брендів.

китайські майданчика

Подібні торгові майданчики з Китаю працюють на підставі 3 складових: пошук по товарах, пошук по виробниках і складання запитів на майбутню покупку. Сайт TradeKey приваблює покупців зручним інтерфейсом російською мовою і співпрацею з більш ніж 200 постачальниками.

Компанія DolphinCargo знайде для Вас кращого виробника товарів у Китаї

Для українських бізнесменів пропонується чималий асортимент виробів китайського виробництва. Фахівці компанії DolphinCargo готові надати вам професійну допомогу для вашого бізнесу і підшукати кращі китайські сайти товарів, які готові виступити для вас посередником при замовленні продукції з Піднебесної в Україну.

Ми знаємо, на що звернути увагу при пошуку надійних прямих постачальників. Наша карго компанія доставляє будь-які товари для міжнародної торгівлі і пропонує замовити термінову доставку з Китаю.

Курс на 01.10.2020

1 USD = CNY
Особистий кабінет