. Як дешевше привезти товар з Китаю | Dolphin Cargo

Доставка товарів з Китаю в Україну – одна з найбільш затребуваних послуг у сфері торгівлі. Це обумовлено тим, що багато фірм починають співпрацю з китайськими партнерами на умовах оптових закупівель за вигідними цінами. Але за статистикою більше 30% підприємців-початківців терплять невдачі. Щоб цього не сталося, важливо підбирати надійних постачальників, а також розуміти, як привезти товар з Китаю в цілості й схоронності.

як привезти товар з Китаю в Україну

Перевіряти вантажі, що транспортуються з-за кордону, на кожному етапі просто неможливо. Зате правильно підібрана логістична компанія стане гарантією безпечного і надійного перевезення навіть цінних речей з Китаю. Якщо ви перебуваєте на цьому етапі пошуку, перегляньте профіль Dolphin Cargo в Instagram.

как привезти товар из Китая в Украину

Як вибрати компанію-перевізника товарів з Китаю?

Щоб почати бізнес з перевезення вантажів з інших країн, необхідно знайти не тільки постачальника, але і надійну карго компанію. Вирішуючи, як привезти товар з Китаю в Україну на вигідних умовах, важливо розібратися зі способами доставки, які пропонують різні компанії. Вони повинні визначатися міжнародними правилами і нормами. Серед них:

  • доставка товару може оплачуватися як продавцем, так і покупцем;
  • відповідальність за транспортування несе організація-перевізник;
  • логістична компанія займається вирішенням митних питань.

які товари з Китаю привозять

Від чого залежить спосіб транспортування товарів?

Процес організації доставки вантажів з Китаю в Україну супроводжується вирішенням дуже багатьох питань. Вирішуючи, які товари привезти з Китаю для продажу, головне не упустити один важливий момент – вибір виду транспорту для перевезення. Доставка може здійснюватися наземним транспортом, морем або повітряним шляхом. Кожен вид має свої певні особливості.

Так, доставка морськими судами залежить від розкладу їх руху, що впливає на час отримання товару на руки. Доставка з Китаю морем – спосіб бюджетний, але тривалий.

Авіатранспорт дозволяє отримати вантаж швидко, але цей метод доставки є дорогим.

Останнім часом все більшої популярності набувають контейнерні перевезення, головне достоїнство яких – високе збереження вантажів. Крім того, це універсальний і бюджетний метод транспортування.

Вам потрібно проаналізувати, які товари з Китаю привозять інші успішні підприємці, і які категорії товарів з цього списку будете замовляти ви, що дозволить підібрати найбільш безпечний і надійний спосіб доставки.

як привезти товар з Китаю оптом

Як дешевше привезти товар з Китаю?

Безумовно, в бізнесі, пов’язаному з реалізацією продукції з-за кордону, постає питання, як дешевше привезти товар з Китаю. Якщо потрібно транспортувати невеликі партії вантажів і при цьому на першому місці стоїть економія, а не швидкість доставки, тоді кращим рішенням буде організація збірних поставок. У таких випадках вартість замовлення буде розподілена між усіма клієнтами, вантаж яких доставляється в одному контейнері. Розрахунок ведеться за обсягами і вагою продукції.

Який товар можна привезти з Китаю таким методом? Транспортувати можна практично будь-яку продукцію, в тому числі і цінні предмети, так як правила доставки обов’язково передбачають захисну упаковку і страховку.

Ще залишилися питання? Менеджери транспортної компанії Dolphin Cargo з радістю на них дадуть відповіді.

 

Курс на 25.05.2022

1 USD = CNY
Ми в соцмережах
@DOLPHIN_CARGO DOLPHIN CARGO
Особистий кабінет
Особистий кабінет