. Як знайти постачальників з Китаю (де шукати і як перевірити)

Якщо ще 10-15 років тому напис «зроблено в Китаї» лякав покупців, так як асоціювався у них з дешевизною, то сьогодні ситуація кардинально змінилася. Тепер товари, завезені до нас з Піднебесної, як правило є якісними і безпечними. Так що зовсім не дивно, що питанням про те, як знайти постачальника з Китаю, сьогодні задається практично кожен підприємець. Від цього критерію багато в чому залежить майбутній успіх бізнесу, заснованого на перепродажі китайської продукції.

Доставка товарів з Китаю – процес складний, трудомісткий і багатоетапний, впоратися з яким власними силами, особливо новачкам, буває вкрай складно. Щоб вирішити це завдання і придбати товари високої якості, доведеться продумати багато важливих моментів, спланувати схему замовлення-перевірки-транспортування-отримання продукції і ще вирішити масу супутніх питань, що виникають на кожному кроці.

Хтось намагається робити все поодинці, використовуючи бізнес-тури в Китай і осягаючи науку ведення торгового бізнесу з виробниками КНР. Інші вдаються до допомоги професіоналів – наприклад, компанії з міжнародних вантажоперевезень Dolphin Cargo з 15-ти річним досвідом роботи. На нашій сторінці в Instagram ви знайдете багато корисної інформації щодо співпраці з китайськими постачальниками.

Для початку слід розібратися з питаннями пошуку постачальників в Китаї, а далі кожен з вас сам зможе прийняти для себе оптимальне рішення, яке буде підходити під ваш спосіб життя, матеріальні можливості, особисті переваги і запити.

Попередня підготовка до пошуку

Перш, ніж починати вести переговори з компанією або індивідуальним підприємцем, необхідно проаналізувати ряд важливих моментів, без яких навряд чи вдасться побудувати успішний і прибутковий бізнес. Насамперед необхідно вирішити, з реалізації якого товару почати власну справу. Тобто важливо досконально вивчити всі категорії продукції, що випускається в КНР і підібрати найбільш підходящу для розвитку свого бізнесу.

Далі потрібно провести моніторинг вітчизняних і зарубіжних конкурентів на ринку в конкретній ніші. Такий підхід дозволить зрозуміти, яких товарів найбільше потребує сучасний споживач і на що він звертає увагу при їх виборі.

Окремим завданням стає пошук постачальників. Вони розділені на посередників і виробників. З останніми співпрацювати вигідніше, але не всі вони погоджуються працювати із зарубіжними партнерами безпосередньо. З посередниками працювати куди простіше, але вони беруть за свої послуги додаткову плату. Щоб розібратися з усіма цими питаннями, найкраще звернутися в надійну компанію з міжнародних перевезень вантажів Dolphin Cargo, яка надасть допомогу в пошуку постачальника в Китаї.

Типи постачальників з Китаю

Якщо вам потрібен постачальник з Китаю, то в такому випадку не слід зупинятися на першому-ліпшому, а правильніше буде розглянути хоча б кілька різних пропозицій.

як вийти на китайських постачальників

Розрізняють чотири ключові типи постачальників:

 • Великі компанії – вони готові співпрацювати з іноземними партнерами тільки за умови закупівель в масштабних обсягах і наявності постійного зв’язку з ними. В цьому випадку розраховувати на хороші знижки відразу не варто. Такі привілеї відкриваються тільки після здійснення декількох великих угод.
 • Організації-виробники будматеріалів, сантехніки, продуктів легкої промисловості або професійного обладнання для торгових точок — таких виробників куди більше, але є ризики отримати товари не найкращої якості.
 • Цехи і невеликі фірми, що займаються випуском іграшок, сувенірної продукції, аксесуарів для гаджетів і т.д. — з ними почати співпрацю простіше і для цього не обов’язково купувати продукцію у великих кількостях. Можна взяти товар маленькими партіями для тестування.
 • Посередник або трейдер — вони особисто закуповують товари у постачальників в КНР, після чого перепродують його іноземним підприємцям. Такий спосіб закупівель порівняно спрощений, але дорожчий.

Вирішуючи, який вид доставки вибрати, варто ознайомиться з умовами карго з Китаю — найбільш затребуваної і популярної послуги серед бізнесменів.

Де шукати постачальників з Китаю?

Кількість компаній в КНР, які виробляють продукцію, що користується попитом у нашого споживача, постійно зростає. Це ускладнює пошук, тому необхідно знати, як вийти на китайських постачальників з мінімальними часовими і енергетичними витратами.

постачальники з Китаю

Наведемо конкретні приклади, де можна придивитися до потенційних партнерів:

 • “сарафанне радіо” – самий банальний варіант і підходить він тільки тим, у кого є знайомі, які закуповували товар у конкретного виробника в Піднебесній. Зате плюс в тому, що продукція буде гарантовано якісною;
 • на упаковці – можна знайти контакти постачальників прямо на коробках і етикетках товарів з Китаю. Перевага такого методу полягає в простоті. Ось тільки подібний підбір партнера може затягнутися на тривалий час. Так що ще варто подумати, чи дійсно цей метод швидкий;
 • оптовий ринок – наприклад, постачальники з Гуанчжоу, Пекіна, Іу або Шанхаю, адже в кожному з цих великих центрів КНР є оптові ринки. Там можна придбати цілі контейнери різних видів продукції. Це зручно, фінансово вигідно і швидко, проте без будь-яких гарантій якості;
 • на ярмарках і виставках – можна знайти постачальника і ознайомитися детально з його пропозиціями. Найпопулярнішою є кантонська виставка в Гуанчжоу. Цікаво, зручно і надійно, але вимагає часових затрат;
 • інтернет – оцінка здійснюється не тільки за категоріями товарів і пропозицій самої компанії, але і за рейтингами і відгуками клієнтів, що є гарантією надійності і безпеки співпраці з тим чи іншим постачальником.

Пошук постачальників через Інтернет

Щоб не нарватися на шахрая, адже в мережі таке явище досить поширене, краще заздалегідь вивчити схему і правила підбору майбутнього торгового партнера.

Вибравши той чи інший веб-портал, необхідно на ньому зареєструватися, ознайомитися з правилами сайту і тільки після цього переходити на головну сторінку.

Далі необхідно переглянути пропозиції в категорії “Товари”, тобто, які види продукції пропонуються для закупівлі.

знайти постачальника в Китаї

Тут є можливість ознайомитися з описом товарів, їх характеристикою, особливостями доставки, оплати і вартістю.

Якщо на сайті організований форум, можна задати питання його учасникам і дізнатися більше про компанію від реальних людей.

Під кінець потрібно перевірити документи організації, почитати про неї відгуки і проаналізувати в мережі рейтинги постачальників, щоб зрозуміти, на якій позиції знаходиться саме ця фірма.

Майданчики для пошуку постачальників

Існує багато різних майданчиків в Інтернеті, на яких можна закуповувати китайські товари. З усієї маси можна виділити три найпопулярніші майданчики і це:

 1. Alibaba.com – провідна платформа з оптових закупівель, якій вже більше 19 років. Тут представлений величезний вибір товарів. Є версія російською мовою, а зручний інтерфейс з пошуковою системою і описом до кожної позиції робить використання сайту дуже простим.
 2. Aliexpress.com – безліч категорій товарів і багато реалізаторів, з якими можна говорити безпосередньо. Головний плюс – це опція відстеження руху вантажу до клієнта.
 3. Taobao.com – тільки в англійській розкладці. У каталозі представлений великий вибір товарів преміум-класу, високий рівень безпеки при переказі грошей, можна спілкуватися з продавцями безпосередньо.

Знайти китайського постачальника також можна на не менш успішних і вигідних інтернет-майданчиках, серед яких:

 • Cn.made-in-china.com;
 • Cn.china.cn;
 • Global Sources.

Ще один маловідомий, але досить великий онлайн-магазин DinoDirect.com, головна перевага якого – безкоштовна доставка в будь-який куточок світу.

Пошук постачальників безпосередньо в КНР

Багато підприємців вирішують зайнятися пошуком компанії самостійно.

як вийти на китайських постачальників

В цьому випадку можна відправитися за кордон без супроводу і шукати все власними силами, а можна взяти бізнес тури в Китай, щоб пройти по найпопулярнішим і насиченим торговим місцям для роздрібних і оптових закупівель:

 1. Відвідування виставок. Серед найпопулярніших можна відзначити Кантонську ярмарку імпортно-експортних товарів навесні і восени, виставку електричних виробів і приладів в Гонконзі, Східну ярмарок і виставку електроніки в Шанхаї.
 2. Відвідування оптових ринків. Перевагами таких відвідувань є можливість порівняти ціни у різних реалізаторів, високі шанси зустріти відповідного постачальника, а також дрібні оптові закупівлі.
 3. Відвідування фабрик. Унікальна можливість поспілкуватися з виробниками товарів особисто, перевірити характеристики і якість продукції на місці, обговорити передбачуване співробітництво у всіх деталях.

Так що в тих випадках, коли потрібні дійсно надійні постачальники з Китаю для тривалої співпраці, ці варіанти підходять якнайкраще.

Послуги з пошуку постачальників в Китаї

Знайти постачальника в Китаї – завдання непросте, що забирає багато часу, сил, грошей і нервів. Щоб полегшити собі завдання, багато підприємців вдаються до допомоги спеціалізованих компаній, які надають послуги з підбору партнерів, що поставляють ті чи інші товари з Китаю.

Таке рішення дозволяє заощадити особистий час і матеріальні ресурси.

Як перевірити китайського постачальника?

Перевірка постачальника з Китаю здійснюється декількома способами, серед яких:

 1. Через Інтернет. Збирається вся інформація про компанію, яка є в мережі. Запитується перевірка організації на майданчику Торгово-Промислової Палати КНР. Перевіряється товарний знак, який використовує фірма через портал msb.trademarkjs.com.
 2. В Китаї. Здійснюється за допомогою спеціальних бізнес-турів і особистого спілкування з виробником товарів.
 3. Через послуги з пошуку постачальників. Професійний інспектор особисто зустрічається з потенційним партнером, перевіряє склад, документи, товари, їх якість і обговорює умови закупівель.

Також існують ще певні моменти, які потрібно враховувати на етапі перевірки. Серед них:

 1. Оцінка умов співпраці. В першу чергу важливо зрозуміти, які обсяги товарів можна купувати, тобто передбачений великий або малий ОПТ. Чи є знижки і коли вони почнуть діяти – з першої угоди або тільки після укладення декількох угод. Чи потрібно завжди бути на зв’язку і чи є необхідність спілкуватися тет-а-тет, або можна це робити по телефону або Скайпу.
 2. Замовлення пробної партії. Це важливо, щоб протестувати продукт на якість та інші важливі технічні характеристики.

Перевірені китайські постачальники – прямий шлях до вигідної співпраці та успіху вашого бізнесу. Більше інформації ви знайдете на сторінці Instagram компанії Dolphin Cargo.

Як організувати доставку?

Замовити послуги доставки вантажів їх КНР можна трьома способами:

 1. По інтернету – самостійний пошук партнерів, вибір товарів, спілкування з реалізатором продукції та оформлення замовлення. Підходить тим, у кого є особистий час і потрібні невеликі обсяги товарів.
 2. У режимі оффлайн — замовлення оформляється при особистому спілкуванні з постачальником.
 3. Через послуги пошуку від спеціалізованої компанії — всіма питаннями по підбору партнера і оформлення замовлення займається третя особа, що розв’язує руки клієнту, так як в цей час він може займатися розвитком свого бізнесу.

Важливо розуміти, що на початковому етапі підприємцю слід закуповувати невеликий обсяг продукції, так як немає сенсу вкладати багато грошей в товар, не переконавшись, чи буде на нього попит.

Заключення

Щоб знайти виробника-постачальника, доведеться витратити чимало часу і сил. В середньому на це йде від 2 до 4 місяців. Щоб не прогоріти і не нарватися на шахраїв, краще шукати потенційних партнерів на перевірених часом і клієнтами майданчиках в мережі або відправитися в бізнес-тур. Перевіряти компанію потрібно від і до, починаючи зі відомостей в Інтернеті і відгуків, закінчуючи її адресою і документацією. Перші замовні партії не повинні бути великими, адже вони йдуть для перевірки продукту на якість.

Щоб всі ці етапи були виконані бездоганно, краще звернутися у відповідну компанію, яка надає послуги з пошуку постачальника. Компанія сама перевірить всі документи та інші важливі дані, щоб переконатися в надійності обраної фірми.

Пошук постачальників, викуп і доставка з Dolphin Cargo

Dolphin Cargo надає послуги з міжнародної доставки вантажів з КНР, Європи та Туреччини.

допомога в пошуку постачальника в Китаї

Вона має багаторічний досвід роботи на ринку вантажоперевезень — з 2005 року, що є гарантією якості, швидкості і надійності проведених транспортних операцій. Компанія надає наступні види послуг:

 • перевезення всіх категорій вантажів з Китаю, Туреччини та країн Європи в Україну;
 • доставка товарів на склади в Одесу, Харків, Дніпро, Чернівці, Київ; а також по всій Україні транспортною службою;
 • пошук постачальників в Китаї;
 • ділові поїздки в Китай;
 • проходження митного контролю.

Звертатися до професіоналів вигідно, адже вони виконають роботу «під ключ» — з моменту пошуку постачальника і до самої доставки товарів в руки клієнта.

 

 

Відповіді на поширені запитання

1. З чого почати пошук китайського постачальника?

Вам необхідно пройти три підготовчих етапи перед тим, як починати пошук: вибрати товар або кілька їх категорій, які принесуть вам успіх і підійдуть для вашого бізнесу, далі — перевірити конкурентів на вітчизняному і зарубіжному ринку, а також розібратися з типами постачальників і вирішити, який саме потрібен вам.

2. Який тип постачальника підходить для замовлення невеликих партій продукції?

У цьому випадку краще співпрацювати з цехами або невеликими фірмами.

3. Чи можна знайти виробника-постачальника без посередника?

Так, можна, але на це піде дуже багато часу, грошей і сил, чого можна уникнути, звернувшись в спеціалізовану компанію.

4. Як можна перевірити постачальника?

Зробити це можна через Інтернет за допомогою сервісів Торгово-Промислової Палати КНР і msb.trademarkjs.com, або ж безпосередньо в самому Китаї, спілкуючись з партнером особисто. Також можна звернутися за допомогою до професіоналів, які зроблять все за вас.

5. Які перевірені майданчики для пошуку виробника порекомендуєте?

Ми рекомендуємо Alibaba.com, Aliexpress.com і Taobao.com.

Курс на 25.05.2022

1 USD = CNY
Ми в соцмережах
@DOLPHIN_CARGO DOLPHIN CARGO
Особистий кабінет
Особистий кабінет